Еуразия даму банкінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 қазандағы N 912 Қаулысы
2006 жылғы 12 қаңтардағы Еуразия даму банкін құру туралы келісіммен бекітілген Еуразия даму банкінің Жарғысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еуразия даму банкіне (бұдан әрі - банк) қатысушының өкілетті өкілі Болат Бидахметұлы Жәмішевке мынадай:
1) банктің жарғылық капиталына олардың жарнасының шамасына қосымша акцияларды эмиссиялау жолымен банктің жарғылық капиталын арттыра отырып, банктің құрамына Тәжікстан Республикасын, Беларусь Республикасын, Қырғыз Республикасын және Армения Республикасын қабылдау және қабылдау шарттарын анықтау туралы;
2) банктің көрсетілген жаңа қатысушыларының арасында банктің жарғылық капиталына олардың жарнасының шамасына қосымша акцияларды эмиссиялау және бөлу жолымен банктің құрамына Тәжікстан Республикасын, Беларусь Республикасын, Қырғыз Республикасын және Армения Республикасын қабылдауға байланысты банктің жарғылық капиталын арттыру туралы;
3) банктің Душанбе (Тәжікстан Республикасы), Минск (Беларусь Республикасы), Бішкек (Қырғыз Республикасы) және Ереван қалаларында (Армения Республикасы) өкілдіктерін ашу туралы;
4) Тәжікстан Республикасының, Беларусь Республикасының, Қырғыз Республикасының және Армения Республикасының Банкті құру туралы келісімге қосылу нәтижелері бойынша банктің жарғылық капиталының мөлшері және олардың қосымша жазылу бойынша сатып алатын акцияларына ақы төлеу бөлігінде банктің Жарғысына өзгерістер енгізу туралы мәселелер жөнінде банк Кеңесінің шешім қабылдауы бойынша дауыс беруге өкілеттік берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов

О некоторых вопросах Евразийского банка развития
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2008 года № 912
В соответствии с Уставом Евразийского банка развития, утвержденного Соглашением об учреждении Евразийского банка развития от 12 января 2006 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномочить полномочного представителя участника Евразийского банка развития (далее - банк) Жамишева Болата Бидахметовича на голосование по принятию решения Совета банка по следующим вопросам:
1) о принятии и определении условий принятия в состав банка Республики Таджикистан, Республики Беларусь, Кыргызской Республики и Республики Армения с увеличением уставного капитала банка путем эмиссии дополнительных акций на величину их взноса в уставный капитал банка;
2) об увеличении уставного капитала банка в связи с принятием в состав банка Республики Таджикистан, Республики Беларусь, Кыргызской Республики и Республики Армения путем эмиссии и распределения между указанными новыми участниками банка дополнительных акций на величину их взноса в уставный капитал банка;
3) об открытии представительств банка в городах Душанбе (Республика Таджикистан), Минск (Республика Беларусь), Бишкек (Кыргызская Республика) и Ереван (Республика Армения);
4) о внесении изменений в Устав банка в части размера уставного капитала банка по результатам присоединения Республики Таджикистан, Республики Беларусь, Кыргызской Республики и Республики Армения к Соглашению об учреждении банка и оплаты приобретаемых ими акций по дополнительной подписке.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов