1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша өнімді бөлу туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы N 987 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі, "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы, "Аджип Каспиан Си Б.В.", "ҚМГ Қашаған Б.В.", "КонокоФиллипс Норт Каспиан Лтд.", "ЭксонМобил Қазақстан Инк.", "ИНПЕКС Норт Каспиан Си, Лтд", "Шелл Қазақстан Девелопмент Б.В." мен "Тоталь ЭиП Қазақстан" компаниялары арасында жасалған 1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша өнімді бөлу туралы келісімге (бұдан әрі - ӨБК) Екінші қосымша шарттың жобасы оның ажырамас бөлігі болып табылатын қосымшаларды және ӨБК-ге Екінші қосымша шарттың жобасында көрсетілген ілеспе құжаттарды қоса алғанда мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қол қойылатын нұсқа
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЭНЕРГЕТИКА ЖӘНЕ
МИНЕРАЛДЫҚ РЕСУРСТАР МИНИСТРЛІГІ
ТҰЛҒАСЫНДА
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ҮКІМЕТІ,
"ҚАЗМҰНАЙГАЗ" ҰЛТТЫҚ КОМПАНИЯСЫ"
АКЦИОНЕРЛІК ҚОҒАМЫ,
"АДЖИП КАСПИАН СИ Б.В.",
"ҚМГ ҚАШАҒАН Б.В.",
"КОНОКОФИЛЛИПС НОРТ КАСПИАН ЛТД.",
"ЭКСОНМОБИЛ ҚАЗАҚСТАН ИНК.",
"ИНПЕКС НОРТ КАСПИАН СИ, ЛТД.",
"ШЕЛЛ ҚАЗАҚСТАН ДЕВЕЛОПМЕНТ Б.В."
және
"ТОТАЛЬ ЭиП ҚАЗАҚСТАН"
АРАСЫНДАҒЫ
1997 ЖЫЛҒЫ 18 ҚАРАШАДАҒЫ СОЛТҮСТІК КАСПИЙ
БОЙЫНША ӨНІМДІ БӨЛУ ТУРАЛЫ КЕЛІСІМГЕ
ЕКІНШІ ҚОСЫМША ШАРТ 2008 жылғы "___" қазан
РҚАО-ның ескертуі: Шарттың "Жабық" белгісімен Деректер базасына  енгізілмейді.

О внесении изменений и дополнений в Соглашение о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года N 987
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Одобрить прилагаемый проект Второго дополнительного договора к Соглашению о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года, заключенного между Правительством Республики Казахстан, акционерным обществом «Национальная компания «КазМунайГаз», компаниями «Аджип Каспиан Си Б.В.», «КМГ Кашаган Б.В.», «КонокоФиллипс Норт Каспиан Лтд.», «ЭксонМобил Казахстан Инк.», «ИНПЕКС Норт Каспиан Си, Лтд.», «Шелл Казахстан Девелопмент Б.В.» и
«Тоталь ЭиП Казахстан» (далее - СРП), включая приложения, являющиеся его неотъемлемой частью и сопутствующие документы, указанные в проекте Второго дополнительного договора к СРП.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами
принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
КОНФИДЕНЦИАЛЬНО
ПАРАФИРОВАННАЯ ВЕРСИЯ НА 21 ОКТЯБРЯ 2008 Г.
ВТОРОЙ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ ДОГОВОР
К СОГЛАШЕНИЮ О РАЗДЕЛЕ ПРОДУКЦИИ ПО СЕВЕРНОМУ КАСПИЮ
ОТ 18 НОЯБРЯ 1997 ГОДА
МЕЖДУ
ПРАВИТЕЛЬСТВОМ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН В ЛИЦЕ
МИНИСТЕРСТВА ЭНЕРГЕТИКИ И МИНЕРАЛЬНЫХ РЕСУРСОВ
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН,
АКЦИОНЕРНЫМ ОБЩЕСТВОМ «НАЦИОНАЛЬНАЯ КОМПАНИЯ
«КАЗМУНАЙГАЗ»,
«АДЖИП КАСПИАН СИ Б.В.»,
«КМГ КАШАГАН Б.В.»,
«КОНОКОФИЛЛИПС НОРТ КАСПИАН ЛТД.»,
«ЭКСОНМОБИЛ КАЗАХСТАН ИНК.»,
«ИНПЕКС НОРТ КАСПИАН СИ, ЛТД.»,
«ШЕЛЛ КАЗАХСТАН ДЕВЕЛОПМЕНТ Б.В.»
и
«ТОТАЛЬ ЭиП КАЗАХСТАН»
«___» октября 2008 г.
Примечание РЦПИ: Документ с грифом "конфиденциально" не вносится в Базу Данных.