2004 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан-қытай ынтымақтастық жөніндегі комитетін құру туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 29 қазандағы N 990 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2004 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан-қытай ынтымақтастық жөніндегі комитетін құру туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Марат Мұханбетқазыұлы Тәжинге қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат бере отырып, ол Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан 2004 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан-қытай ынтымақтастық жөніндегі комитетін құру туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттамаға қол қойсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 29 қазандағы
N 990 қаулысымен
мақұлданған
Жоба
2004 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан-қытай ынтымақтастық жөніндегі комитетін құру туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттама
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі (бұдан әрі Тараптар деп аталады) 2004 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан-қытай ынтымақтастық жөніндегі комитетін құру туралы келісімнің (бұдан әрі Келісім деп аталады) 7-бабы негізінде мыналарды қамтитын өзгерістер мен толықтырулар енгізуге келісті:
1-бап
Келісімге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Келісімнің 11-бабы мынадай редакцияда жазылсын:
"2001 жылғы 12 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Трансшекаралық өзендерді пайдалану және қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге сәйкес құрылған Қазақстан-қытай трансшекаралық өзендерді пайдалану және қорғау жөніндегі бірлескен комиссиясы Комитет құрамына кіреді, оның бақылауында жұмыс істейді және Комитеттің тең төрағаларының алдында өзінің қызметі туралы әр тоқсан сайын есеп береді".

О подписании Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о создании казахстанско-китайского Комитета по сотрудничеству от 17 мая 2004 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2008 года № 990
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о создании казахстанско-китайского Комитета по сотрудничеству от 17 мая 2004 года.
2. Министру иностранных дел Республики Казахстан Тажину Марату Муханбетказиевичу подписать от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о создании казахстанско-китайского Комитета по сотрудничеству от 17 мая 2004 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Одобрено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2008 года № 990
Проект
Протокол
о внесении изменений и дополнений в Соглашение
между Правительством Республики Казахстан и
Правительством Китайской Народной Республики
о создании казахстанско-китайского Комитета по
сотрудничеству от 17 мая 2004 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Китайской Народной Республики (далее именуемые Сторонами) на основании статьи 7 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о создании казахстанско-китайского Комитета по сотрудничеству от 17 мая 2004 года (далее именуемого Соглашением) согласились внести изменения и дополнения, состоящие в нижеследующем:
Статья 1
Внести в Соглашение следующие изменения и дополнения:
Статью 11 Соглашения изложить в следующей редакции:
"Созданная в соответствии с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о сотрудничестве в сфере использования и охраны трансграничных рек от 12 сентября 2001 года казахстанско-китайская Совместная комиссия по использованию и охране трансграничных рек входит в состав Комитета, работает под его контролем и ежеквартально отчитывается о своей деятельности перед сопредседателями Комитета".

2-бап
Осы Хаттама қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
3-бап
Осы Хаттама келісімнің әрекет ету мерзімінде қолданыста болады.
2008 жылғы   қазанда Астана қаласында, әрқайсысы қазақ, қытай және орыс тілдерінде екі түпнұсқа данада жасалды, әрі барлық мәтіндердің күші бірдей.
Қазақстан Республикасының          Қытай Халық Республикасының
Үкіметі үшін                       Үкіметі үшін

Статья 2
Настоящий Протокол вступает в силу с даты подписания.
Статья 3
Настоящий Протокол будет действовать на срок действия Соглашения.
Совершено в городе Астане ___ октября 2008 года в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, китайском и русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
За Правительство                  За Правительство
Республики Казахстан              Китайской Народной Республики