Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 мамырдағы N 529 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қарашадағы N 1010 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Елде және әлемде болып жатқан экономикалық үдерістерге жедел мониторинг жүйесін енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 мамырдағы N 529 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 28, 274-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Елде және әлемде болып жатқан экономикалық үдерістерге шұғыл мониторинг жүйесін енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
"Экономиканың осалдығы мен қауіп-қатерлерінің индикаторлары мониторингі мен оларды модельдеудің ақпараттық жүйесін әзірлеу және енгізу" деген 2-бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 6-1 және 6-2-жолдармен толықтырылсын:
"
6-1
Өңірлік бөліністе шұғыл мониторинг нәтижелерінің электронды картасын әзірлеу
2009 жылғы наурыз
Электронды карта
ЭБЖМ, СА, "ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша)
6-2
Салалар мен өңірлер бөлінісінде экономиканы мемлекеттік реттеудің шұғыл және жүйелі шараларын қолдау үшін ахуалдық талдаудың ақпараттық-талдамалық моделін әзірлеу бөлігінде шұғыл мониторинг жүйесін жетілдіру
2009 жылғы қараша
Ахуалдық талдаудың ақпараттық
-талдамалық
моделі
ЭБЖМ, Қаржымині, ЭМРМ, АШМ, СА, ИСМ, ККМ, ҚНРА (келісім бойынша),
ҰБ (келісім бойынша), "Самұрық- Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ келісім бойынша), "ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша)
";
"Ағымдағы іс-шаралар" деген 3-бөлімде:
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9
Қазақстан экономикасын реттеу бойынша нақты шараларды көрсете отырып, түсіндірмелерді, қорытындылар мен ұсыныстарды жедел талдау және әзірлеу:
1) әлем және Қазақстан экономикасының ағымдағы даму үрдістерін ескере отырып
2) әлем және Қазақстан экономикасына дағдарыс құбылыстарының келуін ескере отырып
Ақпаратты жаңарту шамасы бойынша
"Қызу желі" режимінде
Ақпарат ЭБЖМ АТЖ жүйесінде және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңесіне электрондық түрде
ЭБЖМ, Қаржымині, ЭМРМ, АШМ, ИСМ, ККМ, ҚНРА (келісім бойынша), АҚОҚРА (келісім бойынша),
ҰБ (келісім бойынша), "ҰТО" АҚ (келісім бойынша), "Самұрық-
Қазына" ұлттық
әл-ауқат қоры" АҚ (келісім бойынша), "ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша)
";
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 8-жолдарда 5-бағандағы "Қазына" АҚ (келісім бойынша), "Самұрық" АҚ (келісім бойынша)" деген сөздер "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ (келісім бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жол алып тасталсын;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2008 года № 529
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2008 года № 1010
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2008 года № 529 "Об утверждении Плана мероприятий по внедрению системы оперативного мониторинга за происходящими экономическими процессами в стране и мире" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 28, ст. 274) следующие дополнения и изменения:
в Плане мероприятий по внедрению системы оперативного мониторинга за происходящими экономическими процессами в стране и мире, утвержденном указанным постановлением:
раздел 2. "Разработка и внедрение информационной системы мониторинга и моделирования индикаторов уязвимости и рисков экономики":
дополнить строками, порядковые номера 6-1 и 6-2, следующего содержания:
"
6-1
Разработка электронной
карты результатов
оперативного монито-
ринга в региональном
разрезе
Март
2009
года
Электронная
карта
МЭБП, АС,
АО "ИЭИ"
(по согласованию)
6-2
Совершенствование
системы оперативного
мониторинга в части
разработки информа-
ционно-аналитической
модели ситуационного
анализа для поддержки
оперативных и систем-
ных мер государствен-
ного регулирования
экономики в разрезе
отраслей и регионов
Ноябрь
2009
года
Информационно-
аналитическая
модель
ситуационного
анализа
МЭБП, МФ, МЭМР,
МСХ, АС, МИТ, МТК, АФН (по
согласованию),
Национальный
Банк (по согла-
сованию),
АО "Фонд
национального
благосостояния
"Самрук-Казына"
(по согласо- ванию), АО
"ИЭИ" (по
согласованию)
";
в разделе 3. "Текущие мероприятия":
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9
Оперативный анализ и
разработка комментари-
ев, выводов и предложе-
ний с указанием
конкретных мер по
регулированию экономики
Казахстана:
1) с учетом текущих
тенденций развития
мировой и казахстанской
экономики
2) с учетом наступления
кризисных явлений в
мировой и казахстанской
экономике
По мере
обновления
информации
В режиме
"горячей
линии"
Информация в
системе ИАС
МЭБП и в
электронном
виде в
Канцелярию
Премьер-
Министра
Республики
Казахстан
МЭБП, МФ, МЭМР,
МСХ, МИТ, МТК,
АФН (по согла-
сованию),
АРДРФЦА (по
согласованию),
НБ (по согла-
сованию),
АО "НАЦ" (по
согласованию),
АО "Фонд
национального
благосостояния
"Самрук-Казына"
(по согласова-
нию), АО "ИЭИ"
(по согласо-
ванию)
";
в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 8 в графе 5 слова АО "Қазына" (по согласованию) и АО "Самрук" (по согласованию) заменить словами АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию).
строку, порядковый номер 10, исключить;

реттік нөмірі 11-жолдың 5-бағанындағы "ҰТО" АҚ (келісім бойынша)" деген сөздер "ЭБЖМ, "ҰТО" АҚ (келісім бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

в графе 5 строки, порядковый номер 11 слова "АО "НАЦ" (по согласованию)" заменить словами "МЭБП, АО "НАЦ" (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов