Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 1251 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 қарашадағы N 1050 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 қазандағы № 1078 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.10.2014 № 1078 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өртке қарсы қызмет өрттен қорғайтын қоныстану аумақтарының және мемлекеттік меншіктегі аса маңызды объектілердің тізбелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 желтоқсандағы N 1251 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 48, 619-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Өртке қарсы қызмет өрттен қорғайтын қоныстану аумақтарының тізбесінде:
"3. Өнеркәсіптік объектілер" деген бөлімде "2004 жылғы 27 ақпандағы N 239" деген сөздер "2007 жылғы 8 қыркүйектегі N 781" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1251
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2008 года № 1050. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2014 года № 1078
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.10.2014 № 1078 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2005 года № 1251 "Об утверждении Перечней селитебных территорий и особо важных объектов государственной собственности, защищаемых противопожарной службой от пожаров" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 48, ст. 619) следующее изменение:
в Перечне селитебных территорий, защищаемых противопожарной службой от пожаров, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "3. Промышленные объекты" слова "от 27 февраля 2004 года № 239" заменить словами "от 8 сентября 2007 года № 781".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов