"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 1101 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының елордасы - Астана қаласында Есіл ауданын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 5 тамыздағы N 637 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілген штат санының лимиті шегінде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің аумақтық органы - "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Астана қаласы бойынша Салық департаментінің Есіл ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген мемлекеттік мекемені қаржыландыру тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О создании государственного учреждения "Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по городу Астана Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 1101
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 5 августа 2008 года № 637 "Об образовании района "Есиль" в городе Астане - столице Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственное учреждение - территориальный орган Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан "Налоговое управление по Есильскому району Налогового департамента по городу Астана Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" в пределах утвержденного лимита штатной численности.
2. Установить, что финансирование государственного учреждения, указанного в пункте 1 настоящего постановления, осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных Министерством финансов Республики Казахстан в республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов