Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 1162 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1598 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1598 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларды әкету кезінде кедендік баждарды алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 38, 533-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақтағы "тоқсан сайын" және "тоқсаннан" деген сөздер "ай сайын" және "айдан" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымшада :
"СЭҚ ТН бойынша тауардың жіктеуіші" деген бағандағы "2710 19 310 0" деген сандар "2710 19 410 0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Баж ставкасы (1000 кг үшін доллармен)" деген баған жаңа редакцияда жазылсын:
"Баж ставкасы (1000 кг үшін доллармен)" "139,79", "57,31*****", "143,24", "95,49", "95,49";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2710 19 310 0 - 2710 19 350 0 Ауыр дистилляттар: газойлдар 95,49";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының кедендік аумағынан әкетілетін шикі мұнай мен мұнайдан жасалған тауарларға кедендік баж ставкаларын есептеу ережесінде :
3-тармақтағы "мониторингінің" деген сөздің алдынан "ай сайынғы" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Есепті айдың қорытындылары бойынша (есепті тоқсанның соңына келетін айды қоспағанда) шикі мұнайдың орташа нарықтық бағасы бір баррель үшін өткен аймен салыстырғанда 15 АҚШ долларынан астамға өзгерген жағдайда, кеден баждарының бекітілген ставкалары осы өзгерістер болған есепті айдың баға мониторингін ескере отырып түзетіледі.";
4-тармақтағы "Бағалар мониторингінің нәтижелері бойынша" деген сөздер "Есепті тоқсанның қорытындылары бойынша шикі мұнайға" деген сөздермен ауыстырылсын, "Қазақстан Республикасы" деген сөздердің алдынан ", сондай-ақ көрсетілген Ережеге 3-1-тармақпен көзделген" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережеге 2-қосымшада кіріспедегі "тоқсан" деген сөз "ай" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 3-қосымшада :
"СЭҚ ТН бойынша тауардың жіктеуіші" деген бағандағы "2710 19 310 0" деген сандар "2710 19 410 0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1036
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2008 года № 1162. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года № 1036 "О взимании таможенных пошлин при вывозе с таможенной территории Республики Казахстан сырой нефти и товаров, выработанных из нефти" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 38, ст. 533) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2 слова "ежеквартально" и "кварталом" заменить словами "ежемесячно" и "месяцем";
в приложении к указанному постановлению:
в графе "Классификация товара по ТН ВЭД" цифры "2710 19 310 0" заменить цифрами "2710 19 410 0";
графу "Ставка пошлины (в долларах за 1000 кг)" изложить в новой редакции:
"Ставка пошлины (в долларах за 1000 кг)" "139,79", "57,31*****", "143,24", "95,49", "95,49";
дополнить строкой следующего содержания:
"2710 19 310 0 - 2710 19 350 0 Тяжелые дистилляты: газойли 95,49";
в Правилах исчисления ставок таможенных пошлин на вывозимые с таможенной территории Республики Казахстан сырую нефть и товары, выработанные из нефти, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 после слова "результатам" дополнить словом "ежемесячного";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. В случае изменения средней рыночной цены на сырую нефть по итогам отчетного месяца (за исключением месяца, приходящегося на конец отчетного квартала), в сравнении с предыдущим месяцем, более чем на 15 долларов США за баррель, утвержденные ставки таможенных пошлин корректируются с учетом мониторинга цен отчетного месяца, в котором произошли данные изменения.";
в пункте 4 слова "по результатам мониторинга цен" заменить словами "на сырую нефть по итогам отчетного квартала, а также в случае, предусмотренном пунктом 3-1 указанных Правил,";
в приложении 2 к указанным Правилам, в заголовке слово "квартал" заменить словом "месяц";
в приложении 3 к указанным Правилам:
в графе "Классификация товара по ТН ВЭД" цифры "2710 19 310 0" заменить цифрами "2710 19 410 0";
дополнить строкой следующего содержания:

"2710 19 310 0-2710 19 350 0 0,8 0,5 х (0,35 + 0,4)/2 х 0,8 = 0,15".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

"2710 19 310 0 - 2710 19 350 0 0,8 0,5 х (0,35 + 0,4)/2 x 0,8 = 0,15".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов