Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 1127 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 1168 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орта мерзімді кезеңге арналған (2007 - 2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қарашадағы N 1127 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 42, 471-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Орта мерзімді кезеңге арналған (2007 - 2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 11 желтоқсандағы
N 1168 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 28 қарашадағы
N 1127 қаулысымен
бекітілген

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года № 1127
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2008 года № 1168
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2006 года № 1127 "Об утверждении перечня объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 42, ст. 471) следующее изменение:
перечень объектов, предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период (на 2007-2009 годы), утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 декабря 2008 года № 1168
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 ноября 2006 года № 1127
Перечень объектов,
предлагаемых к передаче в концессию на среднесрочный период

Орта мерзімді кезеңге арналған (2007 - 2009 жылдарға арналған) концессияға беруге ұсынылатын объектілердің тізбесі
р/с N Атауы Конкурсты ұйымдастырушы
1 2 3
1. Жақсартылуы және пайдаланылуы концессия шарты негізінде
жүзеге асырылатын қолда бар мемлекеттік меншік объектілері
1.
"Алматы - Өскемен" автомобиль жолының "Алматы-Қапшағай" учаскесін салу (қайта жаңарту) және пайдалану
ККМ
2.
"Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке)-Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы" автомобиль жолының "Астана - Қарағанды" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
3.
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Қырғызстан Республикасының шекарасына кіреберістерімен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент - Тараз - Қорғас" автомобиль жолының "Алматы - Қорғас" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
ККМ
2. Салынуы және пайдаланылуы концессия шарттары
негізінде жүзеге асырылатын объектілер
4.
Ералиев - Құрық теміржол учаскесі
ККМ
5.
Қорғас - Жетіген теміржол учаскесі
ККМ
6.
Мақат - Қандыағаш теміржол учаскесін электрлендіру
ККМ
7.
Ақтөбе облысы Қандыағаш қаласындағы газдытурбиналық электр станциясы
ЭМРМ
8.
Ақтау халықаралық әуежайының жолаушылар терминалы
Маңғыстау
облысының әкімдігі
9.
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы" (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
ККМ

(на 2007-2009 годы)
Наименование
Организатор
конкурса
1
2
3
1. Существующие объекты государственной
собственности, улучшение и эксплуатация которых
будут осуществлены на основе договора концессии
1.
Строительство (реконструкция) и
эксплуатация участка «Алматы - Капшагай»
автомобильной дороги «Алматы -
Усть-Каменогорск»
МТК
2.
Реконструкция и эксплуатация участка
«Астана - Караганды» автомобильной
дороги «граница Российской Федерации
(на Екатеринбург) - Алматы, через
города Костанай, Астана, Караганды»
МТК
3.
Реконструкция и эксплуатация участка
«Алматы - Хоргос» автомобильной дороги
«Граница Республики Узбекистан (на
Ташкент) - Шымкент - Тараз - Хоргос,
через Кокпек, Коктал, Благовещенку,
с подъездами к границе Республики
Кыргызстан»
МТК
2. Объекты, строительство и эксплуатация которых
будут осуществлены на основе договоров концессии
4.
Железнодорожный участок Ералиево — Курык
МТК
5.
Железнодорожный участок Коргас — Жетиген
МТК
6.
Электрофикация железнодорожного участка
Макат - Кандыагаш
МТК
7.
Газотурбинная электростанция в городе
Кандыагаше Актюбинской области
МЭМР
8.
Пассажирский терминал международного
аэропорта Актау
Акимат
Мангистауской
области
9.
Строительство и эксплуатация автомобильной
дороги «Большая Алматинская кольцевая
автомобильная дорога (БАКАД)»
МТК