Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1205 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында :
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде :
Дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 20-жолда:
5-бағандағы "1411800" деген сандар "1476800" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988260" деген сандар "1053260" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 24-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысының Рудный қаласындағы 19 шағын ауданында бассейні бар 900 орындық мемлекеттік тілде оқытатын орта мектеп салу";
реттік немірі 27-жолда:
7-бағандағы "1715377" деген сандар "1615377" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "100000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 28-жолда:
7-бағандағы "227860" деген сандар "327860" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "752916" деген сандар "652916" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 30-жолда:
5-бағандағы "764503" деген сандар "844312" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "563123" деген сандар "642932" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 31-жолда:
5-бағандағы "1411800" деген сандар "1266991" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988260" деген сандар "843451" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 132-жолда:
7-бағандағы "988300" деген сандар "1093300" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "416881" деген сандар "311881" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 133-жолда:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1205
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года № 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета на 2008-2010 годы:
в разделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 20:
в графе 5 цифры "1411800" заменить цифрами "1476800";
в графе 7 цифры "988260" заменить цифрами "1053260";
в строке, порядковый номер 24:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Строительство средней школы с государственным языком обучения на 900 мест с бассейном в 19 микрорайоне города Рудного Костанайской области";
в строке, порядковый номер 27:
в графе 7 цифры "1715377" заменить цифрами "1615377";
графу 8 дополнить цифрами "100000";
в строке, порядковый номер 28:
в графе 7 цифры "227860" заменить цифрами "327860";
в графе 8 цифры "752916" заменить цифрами "652916";
в строке, порядковый номер 30:
в графе 5 цифры "764503" заменить цифрами "844312";
в графе 7 цифры "563123" заменить цифрами "642932";
в строке, порядковый номер 31:
в графе 5 цифры "1411800" заменить цифрами "1266991";
в графе 7 цифры "988260" заменить цифрами "843451";
в разделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 132:
в графе 7 цифры "988300" заменить цифрами "1093300";
в графе 8 цифры "416881" заменить цифрами "311881";
в строке, порядковый номер 133:

Алматы қаласының "Ұлжан" шағын ауданында 1200 орындық орта мектеп салу                                                382 309";
3) "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
Білім және ғылым министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 241-қосымшада :
7-тармақта:
"Тікелей нәтижеде" "78" деген сандар "73" деген сандармен ауыстырылсын;
"55581" деген сандар "53122" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

Строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне "Улжан" города Алматы                                          382 309";
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года № 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
по Министерству образования и науки:
в приложении 241 к указанному постановлению:
в пункте 7:
в "Прямом результате" цифры "78" заменить цифрами "73";
цифры "55581" заменить цифрами "53122".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов