Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 74 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1257 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2017 жылғы 16 қазандағы № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнің 16.10.2017 № 647 қаулысымен (01.07.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Базалық лауазымдық жалақы мен түзету коэффициентінің мөлшерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 74 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 2, 38-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы "8712" деген сандар "10890" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года № 74
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1257. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 647
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.10.2017 № 647 (вводится в действие с 01.07.2017).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года № 74 "Об утверждении размеров базового должностного оклада и поправочного коэффициента" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 2, ст. 38) следующее изменение:
в подпункте 1) пункта 1 цифры "8712" заменить цифрами "10890".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов