Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 673 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 1258 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 1072 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.10.18 № 1072 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Каспий теңізінің қазақстандық секторын игерудің мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2006 - 2010 жылдарға арналған (II кезең) іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 673 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Каспий теңізінің қазақстандық секторын игерудің мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2006-2010 жылдарға арналған (II кезең) іс-шаралар жоспарында:
"Жаңа теңіз блоктарын конкурстарға жоспарлы қою" деген бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-1-жолмен толықтырылсын:
"
3-1.
Гравиметриялық және магнито- метриялық суретке түсіру
Геологиялық-геофизикалық ақпарат алу
"ҚазМұнай Газ" ҰК АҚ (келісім бойынша) ЭМРМ
2009-
2010 жылдар
600
"ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ қаражаты
";
"Теңіз операцияларын жағалаулық қолдау үшін инфрақұрылым құру" деген бөлімде:
реттік нөмірі 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10.
КТҚС жағалау белдеуін дамытудың кешенді жоспарының жобаларын іске асыру: Баутино кентінің маңында металлкон- струкциялар зауытына арналған өндірістік алаң салу; Құрық кентінің маңында:
мұнай құю терминалын салу;
теңіз-мұнай операцияларын қолдау базасын салу;
металлкон- струкциялар зауытын салу;
кеме жөндейтін/ кеме жасайтын зауыт салу
Атырау облысында мұнай құюға арналған ден қою Солтүстік Каспий базасын салу
ЭМРМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ (келісім бойынша) Маңғыстау облысының әкімі
"ҚазМұнай Газ" ҰК АҚ (келісім бойынша) Маңғыстау облысының әкімі
"ҚазМұнай Газ" ҰК АҚ (келісім бойынша) Маңғыстау облысының әкімі
"ҚазМұнай Газ" ҰК АҚ (келісім бойынша) Маңғыстау облысының әкімі "Теңіз- Сервис" ЖШС (келісім бойынша)
Жыл сайын 25 маусым, 25 желтоқсан
Талап етіледі
Қарыз қаражаты
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-1-жолмен толықтырылсын:
"
10-1.
Өздігінен көтерілетін жүзбелі бұрғылау қондырғысын жобалау және салу
ЭМРМ-ге ақпарат
"ҚазМұнай Теңіз" ТМҚ" АҚ (келісім бойынша)
Жыл сайын 25 маусым, 25 желтоқсан
315 млн. АҚШ долл.
"ҚазМұнай -Теңіз" ТМК" АҚ-тың қаражаты
";
реттік нөмірі 13-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
13.
Энергиямен жабдықтау объектілерінің жаңаларын салу және
жұмыс істеп тұрғандарының қуатын күшейту, оның ішінде: қосымша ЖТҚ қондырғысы бар, ұзындығы 54 км, 6 және 0,4 кВ электрлендіру желісін салу;
"Форт-Шевченко" ҚС-110 кВ қайта құру;
жаңа 110 кВ Ақтау-Форт- Шевченко ЖВЖ салу
ЭМРМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі (жинақтау), ЭМРМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ; "МЭЖТК" АҚ (келісім бойынша)
2009 жылғы қазан
2010 жылғы қыркүйек
2011 жылғы қыркүйек
365 567 мың.
Талап етіледі
Республикалық бюджет
"МРЭК" АҚ-тың қарыз қаражаты
";
реттік нөмірі 15-жолда:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2006 года № 673
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2008 года № 1258. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2010 года N 1072
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.10.2010 № 1072.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2006 года № 673 "Об утверждении Плана мероприятий на 2006-2010 годы (II этап) по реализации Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря" следующие дополнения и изменения:
в Плане мероприятий на 2006-2010 годы (II этап) по реализации Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Планомерное выставление на конкурсы новых морских блоков" дополнить строкой, порядковый номер 3-1, следующего содержания:
"
3-1.
Проведение
гравиметри-
ческих и
магнито-
метрических
съемок
Получение
геолого-
геофизи-
ческой
информации
АО НК
"КазМунай
Газ" (по
согласо-
ванию)
МЭМР
2009-
2010 гг.
600
Средства
АО НК
"Каз-
Мунай-
Газ"
";
в разделе "Создание инфраструктуры для береговой поддержки морских операций":
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"
10.
Реализация
проектов
Комплексно-
го плана
развития
береговой
полосы
КСКМ:
строитель-
ство произ-
водственной
площадки
под завод
металокон-
струкций в
районе
п. Баутино;
в районе
п. Курык:
строитель-
ство нефте-
наливного
терминала;
строитель-
ство базы
поддержки
морских
нефтяных
операций;
строитель-
ство завода
металлокон-
струкций;
строитель-
ство
Судоремонт-
ного/Судо-
строитель-
ного завода;
строитель-
ство
Северо-
Каспийской
базы реаги-
рования на
разливы
нефти в
Атырауской
области
Информация
в МЭМР
АО НК
"КазМунай
Газ" (по
согласо-
ванию)
Аким
Мангис-
тауской
области
АО НК
"КазМунай
Газ" (по
согласо-
ванию)
Аким
Мангис-
тауской
области
АО НК
"Каз-
Мунай-
Газ" (по
согласо-
ванию)
Аким
Мангис-
тауской
области
ТОО
"Тениз-
Сервис"
(по
согласо-
ванию)
25 июня,
25
декабря
ежегодно
Требуется
Заемные
средства
";
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"
10-1.
Проектиро-
вание и
строитель-
ство Само-
подъемной
плавучей
буровой
установки
Информация
в МЭМР
АО "МНК
"КазМунай
Тениз" (по
согласо-
ванию)
25 июня,
25
декабря
ежегодно
315 млн.
долларов
США
Средства
АО "МНК
"Каз-
Мунай-
Тениз"
";
строку, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"
13.
Строитель-
ство новых
и усиление
мощностей
действующих
объектов
энергоснаб-
жения, в
том числе:
Информация
в МЭМР
Аким
Мангис-
тауской
области
(созыв),
МЭМР, АО
"ФНБ
"Самрук-
Казына"
АО "МРЭК"
(по
согласо-
ванию)
строитель-
ство линии
электрифи-
кации 6 и
0,4 кВ про-
тяженностью
54 км с
установкой
дополни-
тельной КТП;
Октябрь
2009 г.
365 567
тыс.
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
реконструк-
ция ПС-110
кВ "Форт-
Шевченко";
Сентябрь
2010 г.
Требуется
Заемные
средства
АО "МРЭК"
строитель-
ство новой
ВЛ-110 кВ
Актау-Форт-
Шевченко
Сентябрь
2011 г.
";
в строке, порядковый номер 15:

5-бағандағы "2006-2008 жылдар" деген сөздер "2009-2010 жылдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
6, 7-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"41,680 млрд.теңге";
"мемлекеттік емес қарыздарға 25 млн. АҚШ долларына мемлекеттік кепілдік";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 16-1 және 16-2-жолдармен толықтырылсын:
"
16-1.
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы Құрық ауылының жаңа инфрақұрылым объектілерінің құрылысы, оның ішінде: ұзындығы 9,8 км, орта қысымды ГТП қондырғысы бар газ құбыры;
ЭМРМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі (жинақтау), ЭМРМ, ЭБЖМ, ИСМ
2009 жылғы қараша
86 850 мың
Республикалық бюджет
16-2.
"Сартас" шығанағында теңіз операцияларын қолдаудың жаңа жағалаулық базасын құру
ЭМРМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімі
жыл сайын 25 маусым,
25 желтоқсан
Талап етіледі
"Каспий- мұнай- құрылыс" АҚ
";
"Мұнай тасымалдаудың экспорттық бағыттарының маршруттарын белгілеу" бөлімінде:
реттік нөмірі 17-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
17.
Ескене-Кұрық жаңа экспорттық мұнай құбырының құрылысы
ЭМРМ-ге ақпарат
"ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ және мұнай өндіруші компаниялар (келісім бойынша)
жыл сайын 25 маусым,
25 желтоқсан
Талап етіледі
Өз және қарыз қаражаты
";
аббревиатуралардың толық жазылуы ескертпесінде:
"ҚазМұнайГаз" ҰК АҚ" - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ" - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы;
"ҚазМұнайТеңіз" ТМК" АҚ" - "ҚазМұнайТеңіз" теңіз мұнай компаниясы" акционерлік қоғамы;
"Каспиймұнайқұрылыс" АҚ" - "Каспиймұнайқұрылыс" акционерлік қоғамы;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ГТП" - газ тарату пункті";
"ЖТҚ" — жиынтықты трансформаторлық қосалқы станция".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

в графе 5 слова "2006-2008 гг." заменить словами "2009-2010 гг.";
графы 6, 7 изложить в следующей редакции:
"41,680 млрд. тенге";
"государственная гарантия на 25 млн. долл. США на негосударственный займ";
дополнить строками, порядковые номера 16-1 и 16-2, следующего содержания:
"
16-1.
Строитель-
ство новых
в инфра-
структурных
объектов в
с. Курык
Каракиян-
ского
района
Мангистау-
ской
области, в
том числе:
газопровода
с установ-
кой ГРП
среднего
давления
протяжен-
ностью
9,8 км.;
Информация
в МЭМР
Аким
Мангис-
тауской
области
(созыв),
МЭМР,
МЭБП,
МИТ
Ноябрь
2009 г.
86 850
тыс.
Респуб-
ликан-
ский
бюджет
16-2.
Создание
новой
береговой
базы
поддержки
морских
операций в
заливе
"Сартас"
Информация
в МЭМР
Аким
Мангис-
тауской
области
25 июня,
25
декабря
ежегодно
Требуется
АО "Кас-
пий-
мунай-
курылыс"
";
в разделе "Определение маршрутов экспортных направлений транспортировки нефти":
строку, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"
17.
Строитель-
ство нового
экспортного
нефтепрово-
да Ескене-
Курык
Информация
в МЭМР
АО НК
"КазМунай
Газ" и
нефтедо-
бывающие
компании
(по
согласо-
ванию)
25 июня,
25
декабря
ежегодно
Требуется
Собст-
венные и
заемные
средства
";
в примечании расшифровка письменных аббревиатур:
после строки "АО НК "КазМунайГаз" - акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз" дополнить строками следующего содержания:
"АО "ФНБ "Самрук-Казына" - акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
"АО "МНК "КазМунайТениз" - акционерное общество "Морская нефтяная компания "КазМунайТениз";
"АО "Каспиймунайкурылыс" - акционерное общество "Каспиймунайкурылыс";
дополнить строками следующего содержания:
"ГРП" - газораспределительный пункт";
"КТП" - комплектная трансформаторная подстанция.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов