Инвестициялық салықтық преференциялардың қолданылу мерзімдерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1307 Қаулысы
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңы 14-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мынадай заңды тұлғалар үшін берілетін инвестициялық салықтық преференциялардың қолданылу мерзімдері белгіленсін:
1) "(2013-2014 ж.ж.) жылына болаттың 6 млн.тоннаға дейін металлөнімдерін өндіруді арттыру бойынша "АрселорМиттал Теміртау" акционерлік қоғамының жобасы" инвестициялық жобасы бойынша "АрселорМиттал Теміртау" акционерлік қоғамына:
корпоративтік табыс салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап 10 (он) жыл;
мүлік салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап 5 (бес) жыл;
жер салығы бойынша — тіркелген активтерді іске қосқан жылдан кейінгі жылдың 1 қаңтарынан бастап 5 (бес) жыл;
2) "Қуаттылығы жылына 4 млн.тонна сұйық болатты толық циклді металлургиялық зауытын салу" инвестициялық жобасы бойынша "Металлургиялық зауыт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне:
корпоративтік табыс салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан сәттен бастап 10 (он) күнтізбелік жыл;
мүлік салығы бойынша - тіркелген активтерді іске қосқан сәттен бастап 5 (бес) жыл.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

Об определении сроков действия инвестиционных налоговых преференций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1307
В соответствии с пунктом 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить сроки действия инвестиционных налоговых преференций, предоставляемых для следующих юридических лиц:
1) акционерному обществу "АрселорМиттал Темиртау" по инвестиционному проекту "Проект акционерного общества "АрселорМиттал Темиртау" по увеличению производства металлопродукции до 6 млн. тонн стали в год (2013-2014 гг.)":
по корпоративному подоходному налогу - 10 (десять) лет с 1 января года, следующего за годом ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
по налогу на имущество - 5 (пять) лет с 1 января года, следующего за годом ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
по земельному налогу - 5 (пять) лет с 1 января года, следующего за годом ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
2) товариществу с ограниченной ответственностью "Металлургический завод" по инвестиционному проекту "Строительство металлургического завода с полным циклом мощностью 4 млн. тонн жидкой стали в год":
по корпоративному подоходному налогу - 10 (десять) календарных лет с момента ввода в эксплуатацию фиксированных активов;
по налогу на имущество - 5 (пять) лет с момента ввода в эксплуатацию фиксированных активов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов