Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 17 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 ақпандағы N 159-1 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Тұтыну нарығындағы бағаны тұрақтандырудың жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 қаңтардағы N 17  қаулысына  мынадай өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік материалдық резервтің материалдық құндылықтар тізбесі мен көлемінде:
"Болжамды сақтау көлемі (тонна)" бағанында "(тонна)" деген сөз алынып тасталсын;
"DDР ИНКОТЕРМС 2000 шартындағы бағасы (теңге/тонна)" бағанындағы "тонна" деген сөз "өлш. бірл." деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдың "Өлш. бірл" бағанындағы "тн" деген аббревиатура "мың л." деген сөзбен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдың "Өндіруші ел" бағанындағы "импорт" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2008 года N 17
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2008 года N 159-1
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 января 2008 года N 17 "Отдельные вопросы стабилизации цен на потребительском рынке" следующие изменения:
в перечне и объеме материальных ценностей государственного материального резерва:
в графе "Предполагаемый объем хранения (тонн)" слово "(тонн)" исключить;
в графе "Цена на условиях DDP ИНКОТЕРМС 2000 (тенге/тонна)" слово "тонна" заменить словами "ед.изм.";
в графе "Ед.изм." строки, порядковый номер 1 аббревиатуру "тн" заменить словами "тыс.л";
в графе "Страна производитель" строки, порядковый номер 2 слово "импорт" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан