"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 ақпандағы N 187 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы Заңына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің құрылымын одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 7 мамырдағы N 1085 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшада:
үшінші абзацтағы "Қарулы Күштер әскер тектерінің қолбасшылары мен" деген сөздер алынып тасталсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жедел-тактикалық - Қарулы Күштер түрлерінің әскер тектері қолбасшыларының (бастықтарының) басқармалары, арнайы әскерлердің бас басқармалары (басқармалары);";
3) тармақшада:
екінші абзац "өңірлік қолбасшылық" деген сөздердің алдынан "әскери басқару органдары," деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацтағы "әскери-оқу орындары," деген сөздер алынып тасталсын;
төртінші абзацта:
"әскери-оқу орындары және" деген сөздер алынып тасталсын;
"оқу" деген сөзден кейін "және резервтік" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақша алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
заңнамада белгіленген тәртіппен Құрлық әскерлері басқару органдарының құрылуын қамтамасыз етсін;
осы Жарлықтан туындайтын өзге де қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 1085"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2009 года № 187
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 1085".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К.Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 1085
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 мая 2003 года № 1085 "О мерах по дальнейшему совершенствованию структуры Вооруженных Сил Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
в абзаце третьем слова "командующих родами войск Вооруженных Сил и" исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"оперативно-тактические - управления командующих (начальников) родов войск видов Вооруженных Сил, главные управления (управления) специальных войск;";
в подпункте 3):
абзац второй после слов "Сухопутные войска в составе:" дополнить словами "органы военного управления,";
в абзаце третьем слова "военно-учебные заведения," исключить;
в абзаце четвертом:
слова "военно-учебные заведения и" исключить;
после слова "учебные" дополнить словами "и резервные";
подпункт 4) исключить.
2. Правительству Республики Казахстан:
в установленном законодательством порядке обеспечить образование органов управления Сухопутных войск;
принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев