Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы N 272 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы N 241 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 10 тамыздағы № 636 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 10.08.2015 № 636 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 13-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (үлестерінің) елу проценттен астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар оларды кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы N 272 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 15, 142-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "акцияларының (үлестерінің) елу проценттен астамы" деген сөздер "дауыс беретін акцияларының (үлестерінің) елу және одан астам проценті" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (үлестерінің) елу проценттен астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен аффилиирленген заңды тұлғалар оларды кейіннен қайта өңдеу мақсатында сатып алатын тауарлардың тізбесінде:
тақырыбындағы "акцияларының (үлестерінің) елу проценттен астамы" деген сөздер "дауыс беретін акцияларының (үлестерінің) елу және одан астам проценті" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 272
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 241. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 636
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 636 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 272 "Об утверждении перечня товаров, приобретаемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими лицами с целью их последующей переработки" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 15, ст. 142) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слова "более пятидесяти процентов" заменить словами "пятьдесят и более процентов голосующих";
в Перечне товаров, приобретаемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей) которых принадлежат государству, и аффилиированными с ними юридическими лицами с целью их последующей переработки, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "более пятидесяти процентов" заменить словами "пятьдесят и более процентов голосующих".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов