Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы N 1249 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 наурыздағы N 333 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 21 қарашадағы № 715 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.11.2016 № 715 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Магистральдық, станциялық және кірме жолдарда жүру қауіпсіздігі талаптарының сақталуын тексеру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы N 1249 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., N 46, 514-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Магистральдық, станциялық және кірме жолдарда жүру қауіпсіздігі талаптарының сақталуын тексеру ережесінде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Магистральдық және станциялық жолдардың учаскелері бойынша жолаушылар поездарының сағатына 60 км/сағ және одан көп жылдамдықпен жүретін бағыттарын тексеру айына кемінде екі рет жүргізілуі тиіс";
3-бөлімнің тақырыбында, 12, 13, 15, 16, 17-тармақтардағы "Авария", "аварияны" және "Аварияға" деген сөздер тиісінше "Апат немесе авария", "Апатты немесе аварияны" және "Апатқа немесе аварияға" деген сөздермен ауыстырылсын;
14-тармақта:
бірінші абзацтағы "Авария" деген сөз "Апат немесе авария" деген сөздермен ауыстырылсын;
2), 3), және 8) тармақшалардағы "авария" деген сөздің алдынан "апат немесе" деген сөздермен толықтырылсын;
1-қосымшада:
тақырыбында және барлық мәтін бойынша "Аварияны", "Аварияның", "Авария", "Аварияға" деген сөздер тиісінше "Апатты/аварияны", "Апаттың/аварияның", "Апат/авария", "Апатқа/аварияға" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе: осы нысанды апат немесе авария жағдайында толтыру кезінде қажеттісінің асты сызылсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1249
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2009 года № 333. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2016 года № 715
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.11.2016 № 715 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1249 "Об утверждении Правил проверки соблюдения требований безопасности движения на магистральных, станционных и подъездных путях" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 514) следующие изменения и дополнения:
в Правилах проверки соблюдения требований безопасности движения на магистральных, станционных и подъездных путях, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующий редакции:
"6. Проверки маршрутов следования пассажирских поездов со скоростью 60 км/час и более по участкам магистральных и станционных путей должны проводиться не менее двух раз в месяц.";
в заголовке раздела 3, пунктах 12, 13, 15, 16, 17 перед словами "авариях", "аварию" и "аварии" дополнить соответственно словами "крушениях или", "крушение или" и "крушения или";
в пункте 14:
в абзаце первом перед словом "аварий" дополнить словами "крушений или";
в подпункте 2):
слово "допущена" заменить словом "допущено";
перед словом "авария" дополнить словами "крушение или";
в подпунктах 3), 8) перед словом "аварии" дополнить соответственно словами "крушения или";
в приложении 1:
в заголовке и по всему тексту перед словами "аварии", "аварию" дополнить соответственно словами "крушения/", "крушение/";
в подпункте 23) после слова "при" дополнить словом "крушении/";
в подпункте 28) после слов "причастных к" дополнить словом "крушению/";
дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание: при заполнении данной формы в случаях крушений или аварий нужное подчеркнуть.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов