"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 наурыздағы N 351 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 20 наурыздағы N 275 қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Латвия Республикасының Үкіметі арасындағы Әуе қатынасы туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о воздушном сообщении"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2009 года № 351
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Латвийской Республики о воздушном сообщении", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2008 года № 275.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов