Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1151 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 409 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарашығанақ-Орал" газ құбырын салу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы N 1151 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"газ бөлу станциясы бар" деген сөздерден кейін "Новопавловка және Жымпиты ауылдарына дейін" деген сөздермен толықтырылсын;
"екі" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын;
3-тармақта "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" деген сөздер "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                          К. Мәсімов

О внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1151
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2009 года № 409
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1151 "О строительстве газопровода "Карачаганак - Уральск" следующие дополнение и изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
после слов "высоконапорных газопроводов" дополнить словами "до сел Новопавловка и Жымпиты";
слово "двумя" заменить словом "тремя";
в пункте 3 слова "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" заменить словами "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов