"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 наурыздағы N 419 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жоғары офицерлік және басшы құрамның адамдары атқаратын лауазымдар тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 мамырдағы N 392 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж. N 20, 201 құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 8-қосымшадағы "Өртке қарсы қызмет комитетінің төрағасы - ішкі қызмет генерал-майоры" деген жолдағы "ішкі" деген сөз "өртке қарсы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2009 года № 419
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392".
Премьер-министр
Республики Казахстан                               К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 12 мая 2000 года № 392 "О перечне должностей, замещаемых лицами высшего офицерского и начальствующего состава" (САПП Республики Казахстан, 2003 г. № 20, ст. 201) следующее изменение:
в приложении 8 к вышеназванному Указу:
в строке "Председатель Комитета противопожарной службы - генерал-майор внутренней службы" слово "внутренней" заменить словом "противопожарной".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                               Н.Назарбаев