"Қазмырыш" акционерлік қоғамының қорғасын қалдықтарын әкелуі туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметнің 2009 жылғы 13 сәуірдегі N 503 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 288-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазмырыш" акционерлік қоғамына 2009 жылғы 1 тамызға дейін 2620 29 000 0 ҚР СЭҚ ТН кодына сәйкес 42300000,00 кг мөлшерінде қорғасын қалдықтарын (құрамында қорғасын бар аккумуляторлы батареялар шламы, күйік, қабыршақ, паста, шлам, қоқым, қорғасын аккумуляторлы батареяларын бөлшектегеннен кейінгі күйік, қабыршақ, паста, шлам, қоқым түріндегі өнімдер) Шығыс Қазақстан облысының аумағында қайта өңдеу үшін Қазақстан Республикасына әкелуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О ввозе отходов свинца акционерным обществом "Казцинк"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2009 года № 503
В соответствии с пунктом 4 статьи 288 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Казцинк" до 1 августа 2009 года ввоз отходов свинца (свинецсодержащие шламы аккумуляторных батарей, изгарь, съемы, пасту, шламы крошку; продукты после разделки свинцовых аккумуляторных батарей в виде изгари, съемов, пасты, шламов, крошки) согласно коду ТН ВЭД РК 2620 29 000 0, в количестве 42300000,00 кг в Республику Казахстан для их переработки на территории Восточно-Казахстанской области.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов