Есірткі құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2009 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 594 Қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына 2009 жылға арналған қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін психотроптық заттарға 2009 жылға арналған қажеттілік есебі;

Об утверждении государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 594
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2009 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2009 год;