Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1220 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 617 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 1220 қаулысына Егемен Қазақстан" 2009 жылғы 4 ақпандағы N 45-48 (25445), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттер мен көрсеткіштері" деген 3-бөлімде :
"2-міндет. Тауар нарықтарындағы жағдайға жедел ден қою және болжау деген кіші бөлімде:
"Көрсеткіштері Агенттік бөлімшелерінде (орталық аппарат, өңіраралын инспекциялар) "Бәсекелестікті қорғау" интеграцияланған ақпараттық-талдау жүйесін әзірлеу және енгізу" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) функционалдық мүмкіндіктері мен ықтимал қатерлері" деген 4-бөлімде :

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1220
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2009 года № 617
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1220 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2009 - 2011 годы" ("Егемен Қазақстан" от 4 февраля 2009 года, № 45-48 (25445) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 . "Стратегические направления, цели, задачи и показатели деятельности Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство)":
в подразделе "Задача 2 "Оперативное реагирование и прогнозирование ситуации на товарных рынках":
строку "Показатели Разработка и внедрение интегрированной информационно-аналитической системы "Защита конкуренции" в подразделениях Агентства (центральный аппарат, межрегиональные инспекции)" исключить;
в разделе 4 "Функциональные возможности Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) и возможные риски":

"Ықтимал қатерлер" деген 4.2-кіші бөлімде :
үшінші абзацта ", сондай-ақ қолданыстағы заңнаманың кейбір нормаларына байланысты мемлекеттік органдардың ведомстволық дерекқорға қол жеткізуден бас тартуы және "Бәсекелестікті қорғау" интеграцияланған ақпараттық-талдау жүйесін құру мүмкіндігінің төмен деңгейі" деген сөздер алып тасталсын;
кестеде:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын.
"Бюджеттік бағдарламалар" деген 6-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:

в подразделе 4.2 . "Возможные риски":
в абзаце третьем слова ", а также отказ государственных органов  в предоставлении доступа к ведомственным базам данных в связи с некоторыми нормами действующего законодательства и, как следствие, низкий уровень возможности создания интегрированной информационно-аналитической системы "Защита конкуренции" исключить;
в таблице:
строку, порядковый номер 4, исключить;
раздел 6 "Бюджетные программы" изложить в следующей редакции:

"6. Бюджеттік бағдарламалар
Агенттіктің 2009 жылға арналған стратегиялық жоспарының мақсаттарына қол жеткізу үшін 468 568 мың теңге, 2010 жылы - 563 302 мың теңге, 2011 жылы - 690 741 мың теңге талап етіледі. Барлығы үш жылға - 1 722 611 мың теңге. Агенттіктің стратегиялық жоспарына сәйкес "Бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, монополистік қызметті шектеу және жосықсыз бәсекені болдырмау жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасы әзірленді. Агенттікті материалдық-техникалық жарақтандыруға жеке бөлінді.";
1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері мен көрсеткіштері" деген кестеде:
"2-міндет. Тауар нарықтарындағы жағдайға жедел ден қою және болжау" деген бөлімде:
"Көрсеткіштері Агенттік бөлімшелерінде (орталық аппарат, өңіраралық инспекциялар) "Бәсекелестікті қорғау" интеграцияланған ақпараттық-талдау жүйесін әзірлеу және енгізу" деген жол алып тасталсын;
3-қосымшада:

"6. Бюджетные программы
Для достижения целей Стратегического плана Агентства на 2009 год потребуется 468 568 тыс. тенге, 2010 году - 563 302 тыс. тенге, 2011 году - 690741 тыс. тенге. Всего на три года - 1 722 611 тыс. тенге. В соответствии со Стратегическим планом Агентства разработана бюджетная программа "Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции". Отдельно выделено материально-техническое оснащение Агентства.";
в приложении 1 :
в таблице "Стратегические направления, цели, задачи и показатели деятельности Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции":
в разделе "Задача 2 Оперативное реагирование и прогнозирование ситуации на товарных рынках":
строку "Показатели Разработка и внедрение интегрированной информационно-аналитической системы "Защита конкуренции" в подразделениях Агентства (центральный аппарат, межрегиональные инспекции)" исключить;
в приложении 3 :

7-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
8-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 сәуірдегі
N 617 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау агенттігінің
(Монополияға қарсы агенттік)

приложение 7 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 8 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 апреля 2009 года № 617
Приложение 7
к Стратегическому плану
Агентства Республики Казахстан
по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство)