Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына, Атқарушы комитетіне және Тексеру комиссиясына жіберу туралы
Қазақстан Республиасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 маусымдағы N 967 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 1 тамыздағы № 760 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.08.2013 № 760 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасынан мыналар өкілетті өкілдер болып жіберілсін:
Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Өмірзақ Естайұлы Шөкеев;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау басқармасының бас сарапшысы Мұрат Қабыкенұлы Бекниязов;
Қ.И.Сәтпаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университетінің "Гидрогеология және инженерлік геология" кафедрасының оқытушысы Нарбаев Марат Тұрсынбекұлы;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына - Алматы қаласы бойынша Қаржылық бақылау инспекциясының бастығы Серік Есіркепұлы Мамаев.
2. Қазақстан Республикасының өкілетті өкілі Әбдіманап Құтжанұлы Құтжанов Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетінен кері қайтарылсын.
3. Өмірзақ Естайұлы Шөкеевке Халықаралық Аралды құтқару қорының қызметіне қатысты мәселелер бойынша келіссөздер жүргізуге және құжаттарға қол қоюға өкілеттік берілсін.
4. "Қазақстан Республикасының өкілдерін Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне жіберу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 416 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О направлении представителей Республики Казахстан в Правление, Исполнительный комитет и Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2009 года № 967. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2013 года № 760
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.08.2013 № 760.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Направить от Республики Казахстан полномочными представителями:
в Правление Международного Фонда спасения Арала Шукеева Умирзака Естаевича - Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан;
в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала:
Бекниязова Мурата Кабыкеновича - главного эксперта управления регулирования использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан,
Нарбаева Марата Турсынбековича - преподавателя кафедры "Гидрогеология и инженерная геология" Казахского национального технического университета имени К.И. Сатпаева;
в Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала - Мамаева Серика Есеркеповича начальника Инспекции финансового контроля по городу Алматы.
2. Отозвать полномочного представителя Республики Казахстан Кутжанова Абдуманапа Кутжановича из Исполнительного комитета Международного Фонда спасения Арала.
3. Уполномочить Шукеева Умирзака Естаевича вести переговоры и подписывать документы по вопросам, касающимся деятельности Международного Фонда спасения Арала.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2004 года № 416 "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление Международного Фонда спасения Арала и в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала".
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов