"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 маусымдағы N 977 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы
N 1284 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдары қызметкерлеріне еңбекақы төлеудің бірыңғай жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 17 қаңтардағы N 1284 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 19, 234-құжат; N 33, 439-құжат; 2005 ж., N 27, 329-құжат; N 30, 380-құжат, 2006 ж., N 23, 229-құжат; N 38, 420-құжат; N 39, 429-құжат; 2007 ж., N 43, 499-құжат; 2008 ж., N 14, 123-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 2-қосымшада:
"Жылдар бойынша жұмыс өтілі (жалпы жұмыс өтілі негізінде)" деген бағанның тақырыбында "бойынша жұмыс" деген сөздер "бойынша мемлекеттік қызмет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2009 года № 977
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 17 января 2004 года № 1284
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 января 2004 года № 1284 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 19, ст. 234; № 33, ст. 439; 2005 г., № 27, ст. 329; № 30, ст. 380; 2006 г., № 23, ст. 229; № 38, ст. 420; № 39, ст. 429; 2007 г., № 43, ст. 499; 2008 г., № 14, ст. 123) следующее изменение:
в приложении 2 к вышеназванному Указу:
внесено изменение в заголовок графы "Стаж государственной службы в годах (при общем стаже работы)" на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев