Қазақстан Республикасының 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 50 жылдығына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, соғыс жылдарындағы тыл еңбеккерлері мен қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне арналған қосымша жеңілдіктер мен материалдық көмек белгілеу туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 шілдедегі N 1027 Қаулысы
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 30 мамырдағы Заңының 18-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы Комитетін Қазақстан Республикасының 1941 - 1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 50 жылдығына байланысты Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, соғыс жылдарындағы тыл еңбеккерлері мен қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне арналған қосымша жеңілдіктер мен материалдық көмек белгілеу туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О намерении Республики Казахстан не становиться участником Соглашения об установлении для участников Великой Отечественной войны, тружеников тыла военных лет и вдов погибших воинов дополнительных льгот и материальной помощи в связи с 50-летием Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2009 года № 1027
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный Комитет Содружества Независимых Государств о намерении Республики Казахстан не становиться участником Соглашения об установлении для участников Великой Отечественной войны, тружеников тыла военных лет и вдов погибших воинов дополнительных льгот и материальной помощи в связи с 50-летием Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов