Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы N 459 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 шілдедегі N 1085 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы N 459 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., N 24, 245-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Мемлекеттік статистика мәселелері жөніндегі кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Әбутәліпова                  - Қазақстан Республикасы Статистика
Дана Тілеуқызы                 агенттігінің Стратегиялық жоспарлау
және ақпаратты тарату департаментінің
директоры, хатшы
Әбдіқалықова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы              халықты әлеуметтік қорғау министрі
Жақсыбеков                   - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы            министрі
Әшімов                       - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы            ортаны қорғау министрі
Баймағанбетов                - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы                министрі
Досқалиев                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Жақсылық Ақмырзаұлы            сақтау министрі
Исекешев                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы                және сауда министрі
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы          коммуникация министрі
Марченко                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович         Төрағасы (келісім бойынша)
Орсариев                     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Арын Амангелдіұлы              қызмет істері агенттігі төрағасының
міндетін атқарушы (келісім бойынша)
Түсіпбеков                   - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы              министрі;
көрсетілген кеңестің құрамынан Ғабидолла Рахметоллаұлы Әбдірахымов, Серік Нығметұлы Ахметов, Зағипа Яхянқызы Балиева, Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов, Анатолий Григорьевич Дерновой, Нұрлан Әбділдаұлы Ысқақов, Бердібек Машбекұлы Сапарбаев, Әнуар Ғалимоллаұлы Сәйденов, Владимир Сергеевич Школьник, Данар Дулатұлы Раисов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2009 года № 1085. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 245) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Совета по вопросам государственной статистики:
Абуталипову                - директора Департамента стратегического
Дану Тлеуовну                планирования и распространения
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике, секретарем
Абдыкаликову               - Министра труда и социальной защиты
Гульшару Наушаевну           населения Республики Казахстан
Джаксыбекова               - Министра обороны Республики Казахстан
Адильбека Рыскельдиновича
Ашимова                    - Министра охраны окружающей среды
Нургали Садвакасовича        Республики Казахстан
Баймаганбетова             - Министра внутренних дел Республики
Серика Нуртаевича            Казахстан
Доскалиева                 - Министра здравоохранения Республики
Жаксылыка Акмурзаевича       Казахстан
Исекешева                  - Министра индустрии и торговли
Асета Орентаевича            Республики Казахстан
Кусаинова                  - Министра транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпаровича     Республики Казахстан
Марченко                   - Председателя Национального Банка
Григория Александровича      Республики Казахстан (по согласованию)
Орсариева                  - исполняющего обязанности Председателя
Арына Амангельдиевича        Агентства Республики Казахстан по делам
государственной службы (по согласованию)
Тусупбекова                - Министра юстиции Республики Казахстан;
Рашида Толеутаевича
вывести из состава указанного совета: Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича, Ахметова Серика Ныгметулы, Балиеву Загипу Яхяновну, Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Дернового Анатолия Григорьевича, Искакова Нурлана Абдильдаевича, Сапарбаева Бердибека Машбековича, Сайденова Анвара Галимуллаевича, Школьника Владимира Сергеевича, Раисова Данара Дулатовича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов