Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 639 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 шілдедегі N 1125 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 қазандағы № 1192 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдардың қызмет өткеруі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 шілдедегі N 639 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 26, 302-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әділет органдары қылмыстық-атқару жүйесінің қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының қызмет өткеруі туралы ережеде:
16-тармақтың 3) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Үш жасқа толғанға дейінгі бала күтімі жөніндегі еңбекақысы сақталмайтын демалыста болған кезеңінде ҚАЖ қызметкері ҚАЖ-дың тиісті органының немесе мекемесінің қарамағына есепке алынады. Үш жасқа толғанға дейінгі бала күтімі жөніндегі еңбекақысы сақталмайтын демалыс уақытында ҚАЖ қызметкерінің жұмыс орны (лауазымы) сақталады.";
18-тармақтың үшінші абзацы мынадай мазмұндағы екінші сөйлеммен толықтырылсын:
"41-тармақтың 1), 2), 3), 4) және 5) тармақшаларында көзделген, жұмыс уақыты мен демалыстар кезеңінде ауырып қалғаны туралы қызметкер кадр қызметіне және тікелей басшысына хабарлайды.".
19-тармақтың екінші абзацында "және олардың орынбасарларын" деген сөздерден кейін "атқарып отырған лауазымында" деген сөздермен толықтырылсын;
62-тармақтың 1) тармақшасында "ұлттық қауіпсіздік," деген сөздерден кейін "прокуратура, кеден қызметі," деген сөздермен толықтырылсын;
81-тармақтың екінші абзацында "Ол" деген сөз "Қызметтік тергеу" деген сөздермен ауыстырылсын;
83-тармақтың бірінші абзацы мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"ҚАЖ қызметкерін тәртіптік жаза қолдану туралы бұйрықпен жеке таныстыруға мүмкіндік болмаған жағдайда, ҚАЖ-дың тиісті бөлімшесі тәртіптік жаза қолдану туралы бұйрықты (көшірмені) ҚАЖ қызметкеріне хабарламалы хатпен жіберуге міндетті.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года № 639
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 1125. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 1192
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2007 года № 639 "Об утверждении Положения о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 26, ст. 302) следующие изменения и дополнения:
в Положении о прохождении службы лицами рядового и начальствующего состава уголовно-исполнительной системы органов юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац третий подпункта 3) пункта 16 изложить в следующей редакции:
"Сотрудник УИС на период нахождения в отпуске без сохранения заработной платы по уходу за ребенком до достижения им возраста трех лет зачисляется в распоряжение соответствующего органа или учреждения УИС. За время отпуска без сохранения заработной платы по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста за сотрудником УИС сохраняется место работы (должность).";
абзац третий пункта 18 дополнить предложением вторым следующего содержания:
"О заболевании в период рабочего времени и отпусков, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3), 4) и 5) пункта 41, сотрудник извещает кадровую службу и непосредственного руководителя.";
абзац второй пункта 19 после слов "не чаще одного раза в пять лет" дополнить словами "пребывания в занимаемой должности";
подпункт 1) пункта 62 после слов "национальной безопасности," дополнить словами "прокуратуры, таможенной службы,";
в абзаце втором пункта 81 слово "Оно" заменить словами "Служебное расследование";
абзац первый пункта 83 дополнить предложением третьим следующего содержания:
"В случае невозможности ознакомить сотрудника УИС лично с приказом о наложении дисциплинарного взыскания соответствующее подразделение УИС обязано направить приказ (копию) о наложении дисциплинарного взыскания сотруднику УИС письмом с уведомлением.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов