Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі N 1449 Қаулысы. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 140 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1880 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 41, 512-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Халықаралық ізгілік көмек мәселелері жөніндегі комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Сүлейменов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы және минералдық ресурстар вице-министрі
Бекетаев - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы вице-министрі
Омаров - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы министрінің орынбасары
Шолпанқұлов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы вице-министрі
Нүсіпова - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Әсел Бекқызы халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Вощенкова - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Тамара Анатольевна сақтау вице-министрі
Сәдуақасова - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Елдана Мәкінқызы ортаны қорғау вице-министрі
Тен - Қазақстан Республикасы Қаржы
Игорь Викторович министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
төрағасының орынбасары
Егізбаев - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Алтынбек Қосайұлы министрінің кеңесшісі, хатшы;
көрсетілген құрамнан Пірматов Ғалымжан Олжаұлы, Ғаббасов Сырым Ғаббасұлы, Ақшолақов Болат Оралұлы, Құсдәулетов Дулат Рашитұлы, Дәненов Нұрлан Жұмағалиұлы, Дәленов Руслан Ерболатұлы, Ділімбетова Гүлнәр Аманқұлқызы, Омаров Қадыр Тоқтамысұлы, Сәрсембаев Зейнулла Сәкенұлы, Айсағалиева София Серікбайқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2009 года № 1449. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 140.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года № 1880 "О Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 41, ст. 512) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по вопросам международной гуманитарной помощи, утвержденный указанным постановлением:
Сулейменова - вице-министра экономики и бюджетного
Тимура Муратовича планирования Республики Казахстан,
заместителем председателя
Магауова - вице-министра энергетики и минеральных
Асета Маратовича ресурсов Республики Казахстан
Бекетаева - вице-министра юстиции Республики
Марата Бакытжановича Казахстан
Омарова - заместителя Министра иностранных дел
Кайрата Ермековича Республики Казахстан
Шолпанкулова - вице-министра финансов Республики
Берика Шолпанкуловича Казахстан
Нусупову - вице-министра труда и социальной
Асель Бековну защиты населения Республики Казахстан
Вощенкову - вице-министра здравоохранения
Тамару Анатольевну Республики Казахстан
Садвакасову - вице-министра охраны окружающей
Эльдану Макиновну среды Республики Казахстан
Тен - заместителя председателя Комитета
Игоря Викторовича таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Егизбаева - советника министра по чрезвычайным
Алтынбека Косаевича ситуациям Республики Казахстан,
секретарем;
вывести из указанного состава: Пирматова Галымжана Олжаевича, Габбасова Сырыма Габбасовича, Акчулакова Болата Ураловича, Куставлетова Дулата Рашитовича, Даненова Нурлана Жумагалиевича, Даленова Руслана Ерболатовича, Дилимбетову Гульнару Аманкуловну, Омарова Кадыра Токтамысовича, Сарсембаева Зейнуллу Сакеновича, Айсагалиеву Софию Серикбаевну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов