Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі жерінің жекелеген мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы N 1667 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Алматы облысы Талдықорған қаласының аумағында орналасқан Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "18404 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесінде тұрақты жер пайдалану құқығындағы жалпы алаңы 2 гектар жер учаскесі алып қойылсын және ол өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатынан елді мекен жері санатына ауыстырылсын.
2. Алматы облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен ғимараттарды қайта жаңарту және велосипед трекін салу үшін осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесін Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің "Велосипед спортынан олимпиадалық даярлау орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 26 қазандағы
N 1667 қаулысына
қосымша
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл
шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатынан елді мекен жері
санатына ауыстырылатын жер учаскесінің экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы алаңы (га)
Оның ішінде құрылысқа арналған
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "18404 әскери бөлімі" ММ
Алматы облысының Талдықорған қаласы
2,0
2,0

Отдельные вопросы земель Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1667
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Изъять земельный участок общей площадью 2 гектара, расположенный на территории города Талдыкорган Алматинской области, находящийся на праве постоянного землепользования у государственного учреждения «Воинская часть 18404» Министерства обороны Республики Казахстан, и перевести его из категории земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения в категорию земель населенного пункта согласно приложению.
2. Акиму Алматинской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление республиканскому государственному казенному предприятию «Центр олимпийской подготовки по велосипедному спорту» Комитета по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления, для реконструкции и строительства зданий, велосипедного трека.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 октября 2009 года № 1667
Экспликация
земельного участка, переводимого из категории земель
промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения в категорию земель
населенного пункта
Наименование
землепользователя
Местоположение
земельных
участков
Общая
площадь
(га)
В том числе
под постройками
ГУ "Воинская часть 18404"
Министерства обороны
Республики Казахстан
Алматинская
область
г. Талдыкорган
2,0
2,0