Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 25 қарашадағы N 1650 және 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 6 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы N 1682 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 1196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2014.11.13 № 1196 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Жол қозғалысының ережелерін, Көлік құралдарын пайдалануға жіберу жөніндегі негізгі ережелер мен жол қозғалысының қауіпсіздігін қамтамасыз ету бойынша лауазымды тұлғалар мен жол қозғалысына қатысушылардың міндеттерін және Арнайы түстік-графикалық схемалар бойынша арнайы түстік және дыбыстық белгілермен жабдықталуға және боялуға жататын жедел және арнайы қызметтердің, көліктің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 25 қарашадағы N 1650 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Жол қозғалысы ережелерінде:
"Жүргізушілердің жалпы міндеттері" деген 2-бөлімде:
2.1.1-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 25 қарашадағы N 1650 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 6 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 1, 9-құжат):
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1997 года № 1650 и от 9 января 2007 года № 6
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1682. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2014 года № 1196
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.11.2014 № 1196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1997 года № 1650 "Об утверждении Правил дорожного движения Республики Казахстан, Основных положений по допуску транспортных средств к эксплуатации и обязанностей должностных лиц и участников дорожного движения по обеспечению безопасности дорожного движения и Перечня оперативных и специальных служб, транспорт которых подлежит оборудованию специальными световыми и звуковыми сигналами и окраске по специальным цветографическим схемам":
в Правилах дорожного движения Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2 "Общие обязанности водителей":
абзац третий пункта 2.1.1. исключить;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 января 2007 года № 6 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1997 года № 1650" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 1, ст. 9):
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов