Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы N 1703 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 29 қазандағы
N 1703 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 № 970 қаулысымен.
2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 27.03.2017 № 140 қаулысымен.
3. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.01.2018 № 34 қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
5. "Қазақстан экономикасының "қызып кету" себептерін талдау және оны еңсеру бойынша шаралар кешенін әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 20 қыркүйектегі N 274-ө өкімінде:
1-тармаққа:
мыналар енгізілсін:
Құсайынов - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы коммуникация министрі
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы халықты әлеуметтік қорғау министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Бахмутова - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Елена Леонидовна және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігінің төрайымы (келісім
бойынша)
Алдабергенов - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Марченко - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович Төрағасы (келісім бойынша)
Қожахметов - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Жанат Мұратұлы қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Раев - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Нұрбек Қалиақпарұлы сауда вице-министрі
Оразаев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Әбілахатұлы шаруашылығы вице-министрі
Мағауов - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы және минералдық ресурстар вице-министрі
мына:
"Шөкеев - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші"
деген жолдағы "орынбасары" деген сөз "бірінші орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Ахметов Серік Нығметұлы, Күрішбаев Ақылбек Қажығұлұлы, Коржова Наталья Артемовна, Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы, Сәйденов Әнуар Ғалимоллаұлы, Бишімбаев Қуандық Уәлиханұлы, Сапарбаев Бердібек Машбекұлы, Ақшолақов Болат Оралұлы шығарылсын;
3-тармақтағы "орынбасары" деген сөз "бірінші орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1703.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2009 года № 1703
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.03.2017 № 140.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.01.2018 № 34.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
5. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 2006 года № 274-р "О создании рабочей группы по анализу причин "перегрева" казахстанской экономики и выработке комплекса мер по его преодолению":
в пункте 1:
ввести:
Кусаинова - Министра транспорта и
Абельгазы Калиакпаровича коммуникаций Республики Казахстан
Абдыкаликову - Министра труда и социальной защиты
Гульшару Наушаевну населения Республики Казахстан
Жамишева - Министра финансов Республики Казахстан
Болата Бидахметовича
Бахмутову - Председателя Агентства Республики
Елену Леонидовну Казахстан по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Алдабергенова - Председателя Агентства Республики
Нурлана Шадибековича Казахстан по регулированию
естественных монополий
Марченко - Председателя Национального Банка
Григория Александровича Республики Казахстан (по
согласованию)
Кожахметова - заместителя Председателя Агентства
Жаната Муратовича Республики Казахстан по защите
конкуренции (антимонопольное
агентство)
Раева - вице-министра индустрии и торговли
Нурбека Калиакпаровича Республики Казахстан
Оразаева - вице-министра сельского хозяйства
Марата Аблахатовича Республики Казахстан
Магауова - вице-министра энергетики и минеральных
Асета Маратовича ресурсов Республики Казахстан
в строке:
"Шукеев - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич Республики Казахстан, руководитель"
слово "Заместитель" заменить словами "Первый заместитель";
вывести из указанного состава: Ахметова Серика Ныгметулы, Куришбаева Ахылбека Кажигуловича, Коржову Наталью Артемовну, Дунаева Армана Галиаскаровича, Сагинтаева Бакытжана Абдировича, Сайденова Анвара Галимуллаевича, Бишимбаева Куандыка Валихановича, Сапарбаева Бердыбека Машбековича, Акчулакова Болата Ураловича;
в пункте 3 слова "Заместителя" заменить словами "Первого заместителя".