Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 606 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 қарашадағы N 1773 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 606 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2009 года № 606
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2009 года № 1773
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2009 года № 606 «О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан» следующее изменение:
в пункте 1 слова «Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан» заменить словами «Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов