А.Қ. Сабдалин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қарашадағы N 1807 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігінің (қаржы полициясы) N 09710105700051 қылмыстық істі тексеруіне байланысты және Қазақстан Республикасы Қылмыстық-іс жүргізу кодексінің 159-бабын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Абылай Қиялұлы Сабдалин Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министрі қызметінен уақытша шеттетілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О Сабдалине А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 1807
В связи с расследованием Агентством Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовой полиции) уголовного дела № 09710105700051 и руководствуясь статьей 159 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
временно отстранить Сабдалина Аблая Киялулы от должности вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов