Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қарашадағы N 1833 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
13 "Басқалары" деген функционалдық топта:
694 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
008 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасы бойынша:
"Алматы облысы" деген кіші бөлімде:
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту" деген жолда "1 577 227" деген сандар "2 577 227" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген кіші бөлімде:
"Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешені" деген жолда:
"5 280 634" деген сандар "3 322 343" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
А-320 әуе кемесіне арналған ангар
958 291
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2009 года № 1833
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
по программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан":
в подразделе "Алматинская область":
в строке "Реконструкция и расширение санатория "Алматы" в Карасайском районе Алматинской области" цифры "1 577 227" заменить цифрами "2 577 227";
в подразделе "г. Астана":
в строке "Клинико-реабилитационный комплекс Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан":
цифры "5 280 634" заменить цифрами "3 322 343";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Ангар для воздушного судна А-320
958 291
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов