Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қарашадағы N 1029 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 1872 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Румыния Үкіметі арасындағы Экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 қарашадағы N 1029 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақта "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Владимир Сергеевич Школьникке" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Әсет Өрентайұлы Исекешевке" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2008 года № 1029
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 1872
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2008 года № 1029 «О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Румынии об экономическом сотрудничестве» следующее изменение:
в пункте 2 слова «Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Школьника Владимира Сергеевича» заменить словами «Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Исекешева Асета Орентаевича».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов