Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 1268 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 24 қарашадағы N 1923 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2009 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытындыны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 1268 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2009 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытындыда:
бірінші абзацта "N 5444/3дснг" деген сөздерден кейін ", 2009 жылғы 16 қыркүйектегі N 10417н/3дснг" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі толықтыру енгізілген Қорытындыны дипломатиялық арналар арқылы Ресей тарапына жіберсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1268
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2009 года № 1923
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 1268 "Об утверждении Заключения по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2009 год" следующее дополнение:
в Заключении по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
абзац первый после слов "15 мая 2009 года" дополнить словами ", № 10417н/3дснг от 16 сентября 2009 года".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить Заключение с внесенным дополнением Российской Стороне по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов