Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 586 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1967 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өркен" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 586 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Шәмшидинова                - Қазақстан Республикасының Білім
Күләш Ноғатайқызы             және ғылым вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Шәмшидинова                - "Өркен" акционерлік қоғамының басқарма
Күләш Ноғатайқызы             төрайымы";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қуанғанов                  - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы            ғылым министрлігінің жауапты хатшысы
Келімбетов                  - Самұрық-Қазына ұлттық әл-ауқат коры"
Қайрат Нематұлы               акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы";
мына:
"Өтеулина                   - "Өркен" акционерлік қоғамының басқарма
Хафиза Мұхтарқызы             төрайымы";
деген жол алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бір ай мерзімде тәуелсіз директордың кандидатурасы бойынша ұсыныс енгізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2009 года № 1967
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2008 года № 586 "О составе совета директоров акционерного общества "Өркен" следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Шамшидинова                  - вице-министр образования и
Куляш Ногатаевна                науки Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Шамшидинова                  - председатель Правления
Куляш Ногатаевна                акционерного общества "Өркен";
дополнить строками следующего содержания:
"Куанганов                    - ответственный секретарь
Фархад Шаймуратович             Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Келимбетов                    - председатель Правления
Кайрат Нематович                акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына";
строку:
"Утеулина                     - председатель Правления
Хафиза Мухтаровна               акционерного общества "Өркен"
исключить.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан в месячный срок внести предложение по кандидатуре независимого директора.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов