Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1155-1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2321 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының «электрондық үкіметті» дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 1155-1 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының «электрондық үкіметті» дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
«Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары және тетіктері» деген 5-бөлімде:
«Ресурстарды басқарудың мемлекеттік автоматтандырылған жүйесін құру» деген 5.1-кіші бөлімде:
«Е-Қаржының кіші жүйесі» деген тараудың үшінші абзацы алынып тасталсын;
Қазақстан Республикасының «электрондық үкімет» дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасына қосымшада:
«G4G ресурстарды басқарудың мемлекеттік функцияларының (қызметтерінің) базалық санаттары» деген 4-кестеде:
реттік нөмірі 2-жол алынып тасталсын.
«Қазақстан Республикасының «электрондық үкімет» дамытудың 2008 - 2010 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары» деген 8-бөлімде:
«Ресурстарды басқарудың мемлекеттік жүйесін құру» деген 1-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 7-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2321. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 1155-1 "Об утверждении Программы развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы" следующие изменения:
в Программе развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 5. "Основные направления и механизмы реализации Программы":
в подразделе 5.1 "Создание государственной автоматизированной системы управления ресурсами":
абзац третий главы "Подсистема е-Финансы" исключить;
в приложении к Программе развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы:
в таблице 4. "Базовые категории государственных функций (услуг) G4G управления ресурсами":
строку, порядковый номер 2, исключить;
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы развития "электронного правительства" Республики Казахстан на 2008-2010 годы":
в подразделе 1. "Создание государственной автоматизированной системы управления ресурсами":
строку, порядковый номер 7, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов