Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2271 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 10 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 15 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2271 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 15 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Имашев                    - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Берік Мәжитұлы              Сенаты Заңнама және құқықтық мәселелер
комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Мұқашев                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Рахмет Желдібайұлы          Мәжілісі Заңнама және сот-құқықтық
реформа комитетінің төрағасы (келісім
бойынша).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2271
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2010 года № 10
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2271 «О подготовке и проведении празднования 15-летия принятия Конституции Республики Казахстан» следующие изменения:
ввести в состав организационного комитета по подготовке и проведению празднования 15-летия принятия Конституции Республики Казахстан, утвержденного указанным постановлением:
Имашева                     - Председателя Комитета по
Берика Мажитовича             законодательству и правовым вопросам
Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Мукашева                    - Председателя Комитета по
Рахмета Желдыбаевича          законодательству и судебно-правовой
реформе Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов