Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 желтоқсандағы № 1348 және 2005 жылғы 24 тамыздағы № 867 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 22 қазандағы № 1095 Қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Өрт қауіпсіздігі саласында лицензияланатын қызмет түрлеріне қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 желтоқсандағы № 1348 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 46, 464-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы № 100 және 2002 жылғы 23 желтоқсандағы № 1348 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 тамыздағы № 867 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 33, 452-құжат).
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года № 1348 и 24 августа 2005 года № 867
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2010 года № 1095
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года № 1348 «Об утверждении квалификационных требований к лицензируемым видам деятельности в области пожарной безопасности» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 46, ст. 464);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2005 года № 867 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года № 100 и от 23 декабря 2002 года № 1348» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 33, ст. 452).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов