Ұлттық қорғаныс университетінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қарашадағы № 1209 Қаулысы
Ұлттық қорғаныс университетінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлері үшін «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлерін әскери және әкімшілік басқару» мамандығы бойынша магистратураның білім беру бағдарламасы бойынша офицерлер даярлау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің штат санының лимиті есебінен «Ұлттық қорғаныс университеті» мемлекеттік мекемесінде саны тұрақты құрамның 16 бірлігі жене ауыспалы құрамның (тыңдаушылар) 30 бірлігі болатын Ішкі әскерлердің жедел өнері мен тактикасы кафедрасы бар Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлер факультетін (бұдан әрі - факультет) құрсын;
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген 2-бөлімде:
«105734» деген сандар «105688» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:» деген жолдағы «43088» деген сандар «43042» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері, оның ішінде мерзімді қызметтегі әскери қызметшілер: олардың ішінде Ішкі әскерлер Әскери институтының курсанттары» деген жолдағы «23147» деген сандар «23111» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ішкі әскерлердің Әскери институты» деген жолдағы «502» деген сандар «492» деген сандармен ауыстырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.26 № 580 Қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О некоторых вопросах Национального университета обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2010 года № 1209
В целях подготовки офицеров по образовательной программе магистратуры по специальности "Военное и административное управление Внутренними войсками Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в Национальном университете обороны для Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) создать в государственном учреждении "Национальный университет обороны" факультет Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан с кафедрой оперативного искусства и тактики Внутренних войск (далее - факультет) в количестве 16 единиц постоянного состава и 30 единиц переменного состава (слушатели) за счет лимита штатной численности Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
2) совместно с Министерством внутренних дел Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 2 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:":
цифры "105734" заменить цифрами "105688";
в строке "Государственные учреждения, подведомственные Министерству внутренних дел Республики Казахстан, в том числе:" цифры "43088" заменить цифрами "43042";
в строке "Соединения и части внутренних войск, в том числе военнослужащие срочной службы: из них курсанты Военного института Внутренних войск" цифры "23147" заменить цифрами "23111";
в строке "Военный институт Внутренних войск" цифры "502" заменить цифрами "492";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 26.05.2011 № 580.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов