Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 535 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1269 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Аккумулятор батареяларының кейбір түрлерінің импортына қатысты іс қарауды бастау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 535 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 37, 315-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта:
1)тармақшада:
бірінші абзацтағы «Мынадай» деген сөз «Беларусь Республикасынан және Ресей Федерациясынан шығарылатындарын және әкелінетіндерін қоспағанда, мына» деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «Қазақстан Республикасының» деген сөздер «Кеден одағының» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «аяқталғанға дейін» деген сөздерден кейін «Беларусь Республикасынан және Ресей Федерациясынан шығарылатындарын және әкелінетіндерін қоспағанда,» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының Үкіметі қабылдаған шешім туралы белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың интеграциялық комитетін хабардар етсін.
3. Осы қаулы кол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 535
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1269
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 535 «О начале разбирательства в отношении импорта некоторых видов аккумуляторных батарей» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 37, ст. 315) следующие дополнения и изменение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
абзац первый после слов «импорта следующих товаров» дополнить словами «, за исключением происходящих и ввозимых из Республики Беларусь и Российской Федерации»;
в абзаце втором слова «Республики Казахстан» заменить словами «Таможенного союза»;
в подпункте 2) после слов «лицензирования импорта товаров,» дополнить словами «за исключением происходящих и ввозимых из Республики Беларусь и Российской Федерации,».
2. Министерству экономического развития и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о принятом решении Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов