Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1243 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 129 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1324 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.08 № 1324 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының патенттік жүйесін дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1243 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 49, 517-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының патенттік жүйесін дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспарында:
«2 кезең 2010 - 2011 жылдар» деген бөлімде:
«2. Зияткерлік меншік нарығын дамыту» деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 2.3-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1243
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 129. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1324
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.12.2010 N 1324.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1243 "Об утверждении Программы развития патентной системы Республики Казахстан на 2007-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 517) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации Программы развития патентной системы Республики Казахстан на 2007-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2 этап 2010-2011 г.г.":
в подразделе "2. Развитие рынка интеллектуальной собственности":
строку, порядковый номер 2.3., исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов