Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 276 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 1353 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 276 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «2349491138 (екі миллиард үш жүз қырық тоғыз миллион төрт жүз тоқсан бір мың бір жүз отыз сегіз)» деген сөздер «1537776463 (бір миллиард бес жүз отыз жеті миллион жеті жүз жетпіс алты мың төрт жүз алпыс үш)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 276
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2010 года № 1353
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 276 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "2349491138 (два миллиарда триста сорок девять миллионов четыреста девяносто одна тысяча сто тридцать восемь)" заменить словами "1537776463 (один миллиард пятьсот тридцать семь миллионов семьсот семьдесят шесть тысяч четыреста шестьдесят три)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                        К. Масимов