Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1247 және 26 желтоқсандағы № 1287 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 1378 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы  11 желтоқсандағы № 220 Жарлығын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы № 1247 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 49, 518-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлік қоғамы қызметінің негізгі қағидаттары туралы меморандумда:
«ҚазАгро холдингі» АҚ-ны басқару мәселелері» деген 5-бөлімде:
үшінші бөлікте:
«Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің,» деген сөздер алып тасталсын;
«Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің» деген сөздер «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 и от 26 декабря 2006 года № 1287
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2010 года № 1378
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года № 1247 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 декабря 2006 года № 220" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 49, ст. 518):
в Меморандуме об основных принципах деятельности акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5. "Вопросы управления АО "Холдинг "КазАгро":
в части третьей:
слова "Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан," исключить;
слова "Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" заменить словами "Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов