Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 мамырдағы № 529 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 1439 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Елде және әлемде болып жатқан экономикалық үдерістерге жедел мониторинг жүйесін енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 мамырдағы № 529 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 28, 274-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Елде және әлемде болып жатқан экономикалық үдерістерге шұғыл мониторинг жүйесін енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«Ағымдағы іс-шаралар» деген 3-бөлімде:
реттік нөмірі 8-жолдың 2 және 5 бағандарындағы «ЭБЖМ», «ЭМРМ», «ИСМ» деген аббревиатуралар тиісінше «ЭДСМ», «МГМ», «ИЖТМ» деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9 және 11-жолдар алынып тасталсын;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы: мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
МГМ - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі
ИЖТМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2008 года № 529
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 1439
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2008 года № 529 "Об утверждении Плана мероприятий по внедрению системы оперативного мониторинга за происходящими экономическими процессами в стране и мире" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 28, ст. 274) следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по внедрению системы оперативного мониторинга за происходящими экономическими процессами в стране и мире, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Текущие мероприятия":
в графах 2 и 5 строки, порядковый номер 8, аббревиатуры "МЭБП, МЭМР, МИТ" заменить соответственно аббревиатурами "МЭРТ, МНГ, МИНТ";
строки, порядковые номера 9 и 11, исключить;
Примечание: расшифровка аббревиатур: дополнить строками следующего содержания:
"МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МНГ - Министерство нефти и газа Республики Казахстан
МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов