Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 наурыздағы № 170 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1529 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 наурыздағы № 170 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 22-23, 170-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2010 года № 170
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1529
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2010 года № 170 «О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 22-23, ст. 170) следующие изменения:

«Мемлекеттік органның барлық шығындары, оның ішінде:» деген жолдағы «7 983 002» деген сандар «14 970 766» деген сандармен ауыстырылсын;
«1. Стратегиялық бағыт. Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларын жасау және оларды пайдалану» деген жолдағы «6 920 421» деген сандар «13 897 421» деген сандармен ауыстырылсын;
«2. Стратегиялық бағыт. «Байқоңыр» кешенін және ғарыш аппараттары өндірісі құралдарын дамыту» деген жолдағы «84 465» деген сандар «83 323» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Үкіметаралық келісім аясында бюджеттік несиелерге қызмет көрсету бойынша агент банктердің бюджеттік қызметтерін төлеу» деген жолдағы «5 465» деген сандар «4 323» деген сандармен ауыстырылсын;
«4. Стратегиялық бағыт. Ғарыштық қызметті институционалды қамтамасыз ету» деген жолдағы «247 456» деген сандар «259 362» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в строке «ВСЕГО расходов государственного органа, из них:» цифры «7 983 002» заменить цифрами «14 970 766»;
в строке «Стратегическое направление 1. Создание целевых космических систем, технологий и их использование» цифры «6 920 421» заменить цифрами «13 897 421»;
в строке «Стратегическое направление 2. Развитие комплекса «Байконур» и средств производства космических аппаратов» цифры «84 465» заменить цифрами «83 323»;
в строке 006 «Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения» цифры «5 465» заменить цифрами «4 323»;
в строке «Стратегическое направление 4. Институциональное обеспечение космической деятельности» цифры «247 456» заменить цифрами «259 362».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов