Есірткі құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2010 жылға арналған мемлекеттік квотаны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 наурыздағы № 176 Қаулысы
«Есірткі, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына 2010 жылға арналған қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшін психотроптық заттарға 2010 жылға арналған қажеттілік есебі;
3) заңды тұлғалар үшін прекурсорларға 2010 жылға арналған қажеттілік есебі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 5 наурыздағы
№ 176 қаулысымен
бекітілген
Заңды тұлғалар үшін есірткі құралдарына 2010 жылға арналған
қажеттілік есебі
Р/с
Құралдың атауы
Пайдалану мақсаттары
Жиыны
(граммен)
Медициналық мақсаттар үшін
(граммен)
Ғылыми-зерттеу және оқу мақсаттары үшін
(граммен)
Өндірістік мақсаттар үшін
(граммен)
1
Кодеин*

Об утверждении государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2010 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2010 года № 176
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2010 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2010 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2010 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 марта 2010 года № 176
Расчет потребности наркотических средств для юридических лиц
на 2010 год
п/п
Наименование
средства
Цели использования
Итого
граммах)
Для
медицинских
целей
(в граммах)
Для
научно-иссле-
довательских и
учебных целей
(в граммах)
Для производ-
ственных
целей
(в граммах)
1
Кодеин*