Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 265 Қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 наурыздағы
№ 265 қаулысына
қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің және
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Қазақ КСР-ның таратылатын (қайта ұйымдастырылатын) министрліктері мен ведомстволарының, орындардағы олардың органдарының құжаттары мен мұрағаттарын реттеу және мемлекеттік сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы» Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 22 мамырдағы № 323 қаулысы.
2. «Қазақ КСР-індегі қазақ тілін және басқа да ұлттық тілдерді дамытудың 2000 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық үйлестіру кеңесі туралы ережені бекіту туралы» Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 6 желтоқсандағы № 767 қаулысы.
3. «Түркістан қаласындағы Қожа Ахмет Иассауи кесенесін жаңғыртудың кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 9 сәуірдегі № 289 қаулысы.
4. «Қазақстан» Мемлекеттік телерадио хабарларын тарату компаниясы туралы Ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 4 мамырдағы № 357 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 265
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 марта 2010 года № 265
Перечень
утративших силу некоторых решений Кабинета Министров
Казахской ССР и Кабинета Министров Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 22 мая 1991 года № 323 «О неотложных мерах по упорядочению и обеспечению государственной сохранности документов и архивов упраздняемых (реорганизуемых) министерств и ведомств Казахской ССР, их органов на местах».
2. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 6 декабря 1991 года № 767 «Об утверждении Положения о Республиканском координационном совете по реализации государственной программы развития казахского языка и других национальных языков в Казахской ССР на период до 2000 года».
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 апреля 1993 года № 289 «О некоторых вопросах реставрации мавзолея Ходжа Ахмеда Ясави в городе Туркестане».
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 года № 357 «Об утверждении Положения о Государственной телерадиовещательной компании «Казахстан».