Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2271 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі N 295 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 15 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2271 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 2 және 3-тармақтарда «және ақпарат» деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 15 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Айтжанова                    - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Жанар Сейдахметқызы            даму және сауда министрі;
Жұмағалиев                   - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы                және ақпарат министрі;
Дьяченко                     - Ақмола облысының әкімі;
Сергей Александрович
мына:
«Телебаев                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы              және ақпарат вице-министрі, хатшы»
«Құл-Мұхаммед                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                және ақпарат министрі»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Телебаев                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы              вице-министрі, хатшы»
«Құл-Мұхаммед                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                министрі»;
көрсетілген құрамнан Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы, Рау Альберт Павлович шығарылсын;
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Конституциясы қабылдануының 15 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
«1. Ұйымдастыру-дайындалу іс-шаралары» деген бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 4 және 7-бағандарында «МАМ» деген аббревиатура «ММ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолдың 3, 4 және 7-бағандарында «МАМ» деген аббревиатура «ММ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«2. Ақпараттық-идеологиялық жұмыс» деген бөлімде бүкіл мәтін бойынша «МАМ» деген аббревиатура «БАМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«3. Астана қаласында 30 тамызда Қазақстан Республикасының Конституциясы күнін мерекелеуді ұйымдастыру және өткізу» деген бөлімде:
тақырыбында «30 тамызда» деген сөздер «28 - 30 тамызда» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолдың 5-бағанында «тамыз» деген сөз «30 тамыз» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2271
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 2010 года № 295
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2271 "О подготовке и проведении празднования 15-летия принятия Конституции Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
1) в пунктах 2 и 3 слова "и информации" исключить;
2) ввести в состав организационного комитета по подготовке и проведению празднования 15-летия принятия Конституции Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Айтжанову                  - Министра экономического развития и
Жанар Сейдахметовну          торговли Республики Казахстан;
Жумагалиева                - Министра связи и информации
Аскара Куанышевича           Республики Казахстан;
Дьяченко                   - акима Акмолинской области;
Сергея Александровича
строки:
"Телебаев                  - вице-министр культуры и информации
Газиз Турысбекович           Республики Казахстан, секретарь"
"Кул-Мухаммед              - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Телебаев                  - вице-министр культуры
Газиз Турысбекович           Республики Казахстан, секретарь"
"Кул-Мухаммед              - Министр культуры
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Султанова Бахыта Турлыхановича, Paу Альберта Павловича;
3) в Плане мероприятий по подготовке и проведению празднования 15-летия Конституции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Организационно-подготовительные мероприятия":
в графах 4 и 7 строку, порядковый номер 4, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в графах 3, 4 и 7 строку, порядковый номер 5, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в разделе "2. Информационно-идеологическая работа" по всему тексту аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МСИ";
в разделе "3. Организация и проведение празднования Дня Конституции Республики Казахстан 30 августа в г. Астане":
в заголовке слова "30 августа" заменить словами "28 - 30 августа";
в графе 5 строки, порядковый номер 15, слово "Август" заменить словами "30 августа";
в строке, порядковый номер 16:

4 және 7-бағандарда «МАМ» деген аббревиатура «ММ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
5-бағанда «тамыз» деген сөз «28 тамыз» деген сөздермен ауыстырылсын;
«5. Ғылыми-практикалық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу» деген бөлімде:
реттік нөмірлері 26, 27, 31 және 32-жолдардың 3, 4 және 7-бағандарында «МАМ» деген аббревиатура «ММ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
29.
Қазақстандағы президенттік институт құрылуының 20 жылдығына арналған «Қазақстан Республикасындағы президенттік институт: тарихы және қазіргі кезеңі» тақырыбында халықаралық ғылыми-практикалық конференция өткізу
Халықаралық ғылыми-практикалық конференция
Конституциялық Кеңес (келісім бойынша), СІМ, БҒМ, БАМ, Алматы қ. әкімі, ҚазҰУ (келісім бойынша),
2010 жылғы сәуір
116940000
Республикалық бюджет (СІМ-нің 006 «Өкілдік шығындар» бағдарламасы шеңберінде)
»;
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуында:
«МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі» деген жолдағы «және ақпарат» деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
ҚазҰУ - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

в графах 4 и 7 аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
в графе 5 слово "Август" заменить словами "28 августа";
в разделе "5. Организация и проведение научно-практических мероприятий":
в графах 3, 4 и 7 строки, порядковые номера 26, 27, 31 и 32, аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"
29.
Проведение
международной научно-
практической
конференции на тему
«Институт президентства
в Республике Казахстан:
история и
современность»,
посвященной 20-летию
учреждения института
президентства в
Казахстане
Между-
народная
научно-
практи-
ческая
конфе-
ренция
Конституцион-
ный Совет (по
согласованию),
МИД, МОН, МСИ,
Аким г.
Алматы, КазНУ
(по
согласованию),
Апрель
2010
года
116940000
Республи-
канский
бюджет (в
рамках
программы
МИД 006
"Представи-
тельские
затраты")
";
в Примечании: расшифровке буквенных аббревиатур:
в строки "МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан" слова "и информации" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
КазНУ - Казахский национальный университет имени аль-Фараби".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов